טיפולי פנים

טיפולי פנים

עורנו החשוף לפגעי מזג האוויר ובעיקר לקרני שמש החזקות, עשוי לסבול מנזקים חמורים, שמופיעים לאורך השנים בתצורות שונות. אלה יכולים להיות יובש בעור, קמטוטים סביב העיניים, כתמים בולטים, מראה נפול חסר ברק ובאזורים נוספים בפנים, כדי להתמודד עם נזקים אלה ועם התבגרות העור מוצעים כיום בסמדושקה מבחר של טיפולי פנים.

טיפולי הפנים שלנו מאפשרים לכל אחד ואחת להחזיר לעור הפנים שלה את כל מה שאיבד לאורך השנים וליהנות ממראה צעיר יותר. חשוב לבחור טיפול המתאים לסוג העור ולבעיה שממנה סובלים. ישנם טיפולי פנים למקרים של אקנה חמור, בעיות פיגמנטציה, לאלה הסובלים מפצעונים רבים על הפנים וגם טיפולי יופי לפני אירוע מיוחד.טיפולים אלה, המותאמים באופן נקודתי לסוג העור וגם למצבו, מחזירים לעור את הלחות שאיבד, מספקים לו את הוויטמינים והמינרלים שלהם הוא זקוק וחודרים אל השכבות העמוקות שלו כדי להתמודד עם הנזקים שמהם הוא סובל.

טיפולי הפנים שומרים על עור בריא ונקי ולכן הם מתאימים וחשובים לכל אחד ואחת, לכל סוגי העור ובכל גיל.

ככל שנתמיד על הטיפול וההגנה על העור בגיל מוקדם, כך נימנע מטיפולים מורכבים לתיקון פגעים בעתיד. חשוב להעניק לעורנו את מה שמגיע לו ולטפל בצרכיו באופן שוטף. כך נוכל להבטיח לעורנו מראה בריא, נקי וזוהר לאורך זמן. הטיפול מתחזק ומטפח את עור הפנים.
סמדר קוסמטיקאית עם נסיון רב ומוניטין של 32 שנה בתחום, הקליניקה שלנו היא בית המעניק שירות אישי ומקצועי המותאם בהתאמת אישית לכל אחת ואחד.

במסגרת הטיפולים מתבצע פילינג, להסרת התאים המתים ולחידוש מראה הפנים, הוצאה של קומדונים ('שחורים') והזנת העור במסכות לחות.
לסיום יזכו הלקוחות לעיסוי פנים, צוואר, כתפיים מרגיע ונעים.
מומלץ לבצע טיפול פנים אחת לשלושה חודשים.

יצירת קשר
טופס ליצירת קשר X

    שם מלאמיילטלפון