שיזוף

שיזוף

מיטת שיזוף היא האופציה היעילה והמהירה לשיזוף העור מבלי לבלות שעות מיותרות על שפת הים או הבריכה ולהפקיר את הגוף לקרני השמש המסוכנות. אך גם כאן יש לדעת איך לעשות זאת בצורה הנכונה . איך להכין את גופנו, איך לשמור על אחידות גוון וצבע וכמה זמן כדאי להקדיש לזה

התהליך הינו תהליך טבעי אשר ניתן לשליטה ע"י קצב הכניסות ומס דקות החשיפה המותאמות אישית לכל מטופלת וגוון עורה.
חשיפה מבוקרת לקרניים מסוננות מסייעת גם בהורדת כמות המלטונין המיוצר בגוף, רמה גבוהה של מלטונין בגוף גורמת לתחושת דכדוך ודיכאון, ומשפרת את מצב הרוח. מקלחון השיזוף בעל מנגנוני סינון לקרינה ושמירה על חשיפה אחידה לכל אורך המקלחון.

תאי השיזוף מסננים את הקרינה ומאפשרים להשיג גוון שזוף במינימום חשיפה לקרינה. בזמן הטיפול הגוף מייצר בעור מלנין שזהו פיגמנט צבע כהההמעניק לעור גוון כהה יותר.

החשיפה מסייעת ביצירת ויטמין D בגוף, הוויטמין נחוץ לשמירה על רמת סידן טובה בגוף, בנוסף שיזוף העור מסייע לבעלי מחלת הפסוריאזיס.

סדרת הטיפולים מתוכננת באופן מדויק להשגת שיזוף הדרגתי ומרשים ללא סיכון, ללא כוויות או קילופים.

מערכות מקלחון השיזוף מתקדמות ומצוידות בטכנולוגיה עדכנית וחדשנית ומאפשרים לך ליהנות מגוון שחום עמוק טבעי ומרשים, בקלות  ובמהירות.
השיזוף תבצע בעמידה של מספר דקות, בהתאם לסוג העור של המטופל, אשר בסופו העור מקבל גוון אחיד ועמוק של שיזוף, בהתאם לדרישתו.

יצירת קשר
טופס ליצירת קשר X

    שם מלאמיילטלפון