מילוי קמטים

הבעת הפנים שלך היא כח המשיכה שלך , מדוע לא להשאיר אותה טבעית ?

תנועתיות מעניקה יופי ….. 

פנייך נמצאות בתנועה מתמדת הודות לגמישות עורך :

  • צחוק
  • קריאה
  • הבעת פנים
  • זעף/ קימוט המצח / הרמת גבה

תנועות טבעיות אלו יוצרות את יופייך וחולקות את רגשותייך עם האחרים. לעורך תפקיד מפתח בתהליך זה . הוא נמתח ומתקפל בהתאם להתכווצות שרירי פניך, אפילו הזעירים שביניהם, בכדי לתקשר בדייקנות את רגשותייך לאחרים.

להאט את השנים …

במשך הזמן העור הופך ליבש יותר, דק יותר ועדין יותר וגמישותו פוחתת. במהלך כל התכווצות שרירי הפנים, העור נמתח, אבל אז נסוג בצורה לקויה.

אזורי הפנים הנמצאים בתנועה, הם הראשונים שנפגעים על ידי תהליך הזדקנות זה. בסופו של דבר העור מתחיל לשקוע ו"קמטי הבעה" מתחילים להופיע, דבר ההופך קשה יותר להחלקה, תווי פנים הופכים לנוקשים כאשר הפנים מאבדות סגנון ואטרקטיביות. תוך כדי התבגרות העור, מופיע מראה עור עייף ועמום. הפנים מקבלות מראה "עצוב" ודל הבעה.

החומצה ההיאלורונית הראשונה המתייחסת להבעות פנייך…

בסמדושקה עובדים עם חומרי טאוסיאל RHA, המיוצר על ידי מעבדות טאוקסן, הינו מוצר למילוי קמטים המבוסס על חומצה הייאלורונית, אשר תוכנן כדי לתמוך בעור בכל תנועה, בזמן שמסייע לשמר את החיוניות והרכות של עור פנייך.

טאוסיאל RHA מתאים לשימוש גם באזורים התנועתיים ביותר של פניך : סביב הפה, לחיים, קמטי הבעה, מצח, צידי העיניים…

 

מה היא חומצה הייאלורונית ?

חומצה הייאלורונית הינה מרכיב טבעי של העור. היא קושרת מים כמו ספוגית ומסייעת לעור להיות רך ומוצק.

כאשר משתמשים בה ברפואה האסתטית החומצה ההייאלורונית מגיעה בצורת ג'ל.

והמראה הטבעי שלך

כאשר יוזרק לך על ידי רופא סמדושקה , ימלא הג'ל בעדינות את הקמטים ויבטיח שמפלס הלחות העורית מתוחזק בצורה אופטימאלית, דבר המוביל לשיפור גמישות העור לאורך זמן. תווי פניך יזכו מחדש בסגנונם ופניך יזכו בחיוניות.

חדשנות, טכנולוגיית פטנט

בסמדושקה משתמשים במוצרי טיאוסיאל RHA אשר פותחו על ידי מעבדות טאוקסן, בהתאם לתהליך פטנט, המאפשרת קיום הדרישות של תנועתיות אזורי הפנים. טכנולוגיה זו משמרת טוב יותר את האפיונים הטבעיים של מולקולות החומצה ההייאלורונית להשגת ג'לים טהורים, קרובים ככל שניתן להרכב הטבעי של חומצה הייאלורונית בעור.

לתת ליופי עורך לשקף את נעורייך

מעבר לתווי הפנים הסטאטיים, תנועת פניך הדינאמיות, תורמות אף הן לכוח המשיכה שלך.

בכל יום, חיוכים והבעות פנים אחרות משקפות את רגשותייך ומסייעת לחשיפת אישיותך.

אלו הם השינויים העדינים, אשר יוצרים את הקסם האישי והופכים אותך ליחד ומיוחד. זו היא הסיבה שמעבדות טאוקסן מתייחסות ליופי במימד הדינאמי שלו ושואפות לשמר את התנועות האמיתיות.

יצירת קשר
טופס ליצירת קשר X

    שם מלאמיילטלפון